Justin1

Dáváte palec odpovědi někoho jiného tam, kde jste odpověděli, i když tím způsobíte, že vaše odpověď už nebude nejlepší?

Nejlepší odpověď
led

Nie som génius, preto dobrú odpoveď oceňujem palčekom bez ohľadu na moju odpoveď. Tu nie je súťaž o ceny, ale o otázky a odpovede na otázky.

Další odpovědi
Viktorie II.

Pokud jsem v „palcování“ na prvním místě a čtu lepší odpověď od moji, ráda kliknu. To není o bodování (u některých bohužel ano), ale o kvalitnější odpovědi.

JežíšKristus

Nejsem blázen, nebudu střílet do vlastních řad