dust8

Dávají se např. množstevní slevy pro stolní oleje? Pokud ne, tak se vyplatí nakoupit si jich více do zásoby?

Běžně kupujeme po dvou kusech stejně jako u kávy. Olej se však často používá a tak není lepší koupit větší balení či nějaký balík s více kusy přes internet. Nevýjde to ve výsledku levněji?

Odpovědi
matesmc

Asi nejjednodušší by bylo si otevřít novou záložku v prohlížeči a vyhledat si cenu velkého balení oleje. A pak už je to jen o matematice.