Dává se hromadná sleva pokud se koupí basa piv, než když se jich koupí na kusy tolik, co je v base samostatně?

Odpovědi
Arne1

Basa piv ? No, kdybys řekl 10 bas, nebo lépe stovku, tak bys možná nějakou slevu dostal.

Mc Merkurion

… já teda nevim, ale pro mne je basa jednotka množství, von někdo kupuje pivo po kusech? …

Chinchilla

Já mam basu svoji a do ni kupuju piva po kusech.

Kdyz kupujes basu piv … zveda se ti celkova cena o zalohu za basu, kterou po vraceni basy dostanes zpatky. Ve vysledku to vyjde sul nul … kusovky vs. basa
s tim ze jsi dostal zalohu zpatky. Ja preferuju nakup kusovek do vlastni basy … bo si muzu namichat ruzne druhy do meho spotrebniho kosiku v supermarketu.

Mc Merkurion

… kdo by se s tim míchal, preferuju: vrátim basy, vezmu plný, žádný přendavání, stačí, když to budu brát do ruky, až je budu pít …