Katusa

Dáte si raději jogurt bílý (samotný nebo s něčím) nebo koupený ovocný???

Nejlepší odpověď
tom004

Bílý jen tak

Ještě před chvílí jsem byl přesvědčen,že až to napíši,budu za cvoka.Do jogurtu občas nakrájím chilli papričku,zamíchám,tak po hodině to nemá chybu.

Další odpovědi
hanulka11

Bílý jen tak

někdy si do něj přimíchám chilli

slad08

Koupený ovocný

Já moc jogurty nejím, ale když už, tak jen ovocné koupené. Na chuti (ovoce) mi ani moc nezáleží.

Terryle

Koupený ovocný

K bílejm jogurtům mám odpor odmalička, když se mě naši snažili na ně naučit – přišly mi odporně kyselý a zhnusily se mi asi navěky. Dneska už se dělají o něco lepší, ale na pořádnej smetanovej s třešněma nebo jahodama nemá nic a nikdy. Zdravější to možná je, ale já jdu po chuti – lepší být spokojená a veselá z lehce nezdravýho jídla, než otrávená a zhnusená jídlem velezdravým

dudu

Bílý jen tak

Choceňský smetanový nejraději.

baghira

Bílý s marmeládou

Nejlepší mňamka je bílý, ale nekupovaný, nýbrž doma vyrobený.

Ella

Koupený ovocný

anonym

Bílý jen tak

Já si ho dávám každý den.

jiriii

Bílý jen tak

a domácí marmeláda:-)

jokyk

Bílý jen tak

fablen

Bílý jen tak

quentos

Bílý s marmeládou

… chybí mi tam bílej s čokoládou, ten já nejradši!

Natee

Koupený ovocný

samicek333

Bílý jen tak

Často si ale do něj přidávám třeba cereálie nebo piškoty.

filva

Bílý s marmeládou

hanulka11

Tome já mám i jé úlety, ale tohle mi připadá normální, jak vidíš nejsi sám

Terryle

lidi, vy máte chutě :)))) Prosímvás, jak to člověka napadne, dát si chilli papriku do JOGURTU?