Avatar uživatele
finemail.org

Dáte někdo tip na „voňavku“ pro muže s dobrým poměrem cena/výkon, která je dostupná v síti supermarketů?

Zajímavá 0 před 1070 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Malvína

Nemyslím, že v tomto směru by se dalo poradit. Přeci jen, každému voní něco jiného. Nejlepší bude, když si do supermarketu zajdete a očucháte. (Globus, Tesco, snad i Kaufland by měl mít testery). Parfémy, toaletní vody v různých cenových kategoriích (i příznivých), se daji koupit v DM drogerii nebo Rossmann. Tam jsou testery u každého a výběr dostačující.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
elkon

Jde o to, čemu říkáte voňavka. Zda parfému, vodě po holení, nebo deodorantu. Nelze ale radit, sám to znám dobře. Než jsem vždy vybral tu „správnou“ značku, Vybíral jsem vždy z více možností a několikrát jsem se k nim vracel. Třeba i několik dní. Každé tělo se k různým značkám chová různě. Je to hlavně otázka složení potu. Co na jednom chlapovi voní, na jiném ne. A musí to být příjemné i pro něj samotného. Takže si chlap (vlastně i žena) musí vybrat sám. Když už je pak značka známá, není problém mu to kupovat.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
zjentek

Tak zkus X – BOLT od G. Bellini pro Lidl. Dobře drží (výkon) a cenovka je někde okolo 10E (SRN), v črdeli v akci dokonce okolo 129,– kaček. Vážně dobrá toaletka jak na sport/společnost, tak na lítačku po venku. (;

V sérii Bellini je tam pak ještě „No.1“ a ten taky není špatný. Méně sportovní, více společenský a cena stejná – 9.90 Eur venku, 129 kaček črdel.

Upravil/a: zjentek

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

Nový příspěvek