Retko

Databaze českych synonym.

Neznate nejaky ebook, kde by byly jednoduse sepsany pod sebou ceska synonyma. Nebo nemate nahodou neco takoveho?

Nejlepší odpověď
annas

Na adrese je slovník, do něho se zadá slovo, k němuž potřebuji najít synonyma.

Zdroj: http://slovni­ky.lingea.cz/L­.asp?l=10&f=mlu­vit&lc=10

Další odpovědi
Tombik

Zkus zdroj ;)

Zdroj: www.synonyma-online.cz/tezau­rus.php

fortin

synonym-Význam-
im · por · tance
Tezaurus Legenda: Synonyma související slova synonyma Podstatné jméno 1. významu – kvalita je důležité a stojí za zmínku, „význam-dobře vyváženou stravu“
Hodnota – kvalita (pozitivní nebo negativní), který činí něco žádoucí nebo cenná, „shakespearovský Shylock je pochybné hodnoty v moderním světě“
Big Deal – něco velkého významu nebo důsledek
Velikost – relativní význam, „problém první velikosti“
účet – význam a hodnotu, „osoba značné účet“, „předpovídá, že i když je malé účet nyní to bude rychle růst významu“
momentousness – mimořádný význam
popředí – relativní význam
velikost, illustriousness – nemovitost posedlý něco nebo někoho velký význam a věhlas
významu – kvalita je významný, „nepodceňovat význam jaderné energie“
podstatnost, essentialness – základní význam
naléhavost – lisování významu, které vyžadují rychlou akci, „naléhavost jeho potřeby“
weightiness, váha – relativní význam poskytuje něco, „jeho názoru nese velkou váhu“, „předpokládané zvýšení progrese weightiness položek v seznamu“
nedůležitost – kvalita není důležité a stojí za zmínku
2. význam – prominentní postavení, „osoba významu“
ušlechtilost
postavení – sociální nebo finanční nebo profesní postavení nebo dobré pověsti, „rovného postavení“, „člen v dobrém postavení“
důraz, přízvuk – zvláštní význam nebo význam, „červené světlo dal ústřední postavu zvýšený důraz“, „místnost byla vyzdobena v odstínech šedé s výraznou červenou akcenty“
primát – stav bytí první význam

Zdroj: http://transla­te.google.cz/tran­slate?hl=cs&lan­gpair=en%7Ccs&u­=http://www.the­freedictionary­.com/importan­ce