Darovali by jste svojí vlastní krev současné členům vlády, sněmovny či senátu!

Odpovědi
Drap

Dávám krev, pokud bych si mohl vybrat, tak těmto nikdy.

led

Ano, bez ohľadu na národnosť, pohlavie, náboženské a politické vyznanie, farbu pleti. Oni predsa nemôžu za to, že sú ľudia 🙂.
Pomôsť treba každému, ktorý to potrebuje.
Ale súčasne asi ťažko toľko krvi nemám.

Lenny998

Samozřejmě nebylo by správný nechat (kohokoliv) umřít !!

dědapetr

Daroval,proto že ji darovat nesmím jako nevhodná zdraví škodlivá.

tom004

Pár desítek odběrů krve mám za sebou. A je mi jedno komu pomůže, i kdyby to byl někdo z nich.

SajmonModer

I když jsou to idioti a tuneláři, tak přesto musím říci, že ano :)

Terryle

Darovala, jsou to lidi jako kdokoli jinej.

A ruku na srdce, fakt si my všichni kritici jsme jistí, že bychom na jejich místě taky svým způsobem „nezparchantěli“ a nezačali sledovat hlavně svoje zájmy? :o/

stana73

Jen kdybych měla žloutenku a zvýšila poplatky ve zdravotnictví :o))))

NEnym

Leda bych byl HIV positive…
(=mírná nadsázka!)

BandiOl

Neřeším komu bude poskytnuta moje krev.

Zdroj: pknewshop.cz/zdravi