Michal Kole

Dámy už jste rozbalily dárky a našly jste plavecký kurz pro neplavce nebo pernamentku do bazénu BEZ NUTNOSTI SPRCHY ?

Nejlepší odpověď
kuldatomas

Ve sprcháchv bazénu obvykle nikdo nekontroluje, jestli se každý osprchuje, ale proč bych se neosprchoval, když jdu do bazénu? Přeci jen se z těla opláchnou případné drobné nečistoty, které by se jinak dostaly do vody v bazénu a kdyby se nikdo nesprchoval, tak bude voda dost špinavá. Nehledě na to, když se umyješ ve sprše v bazénu v rámci vstupného, tak se potom nemusíš sprchovat doma a ušetří se voda

Další odpovědi
hanulka11

píšeš nesmysly ,takového nic neexistuje
Doplňuji:
bazén bez nutnosti sprchy

Fienir

Já nikdy nejdu do sprchy, když chodím do bazénu. Nevidím v tom smysl, když stejně pak skočím do vody (bazénu) a nikdo s tím neměl problém.

huxa

spíše by mě zajímalo, jestli existuje bazén, kde se nenamočíš :)