Michal Kole

Dámy jak plavete s porovnáním s našimi plavkyněmi na mistrovství světa? Plavete pomaleji a nesprávně způsobově?

Jak naším plavkyním Petře Chocové a Simoně Baumrtové fandíte ?

Budete nutit naučit se plavat vaše dcery, matky, přítelkyně, manželky, milenky a trénovat, aby překonaly domácí – české rekordy našich plavkyní, popř. aby zdolaly i rekordy světové ?

Nejlepší odpověď
frankie89

tak já třeba plavu jako paní Radová, hlavu hezky vzhůru, aby se namočila,co nejmenší plocha vlasů…:-D jako malá jsem asi sedm let dělala akvabely, a velice mě to bavilo. Moje děti samozřejmě budou umět plavat, ale že bych je nutila to ani omylem, když bude chtít plavat fajn, když bude chtít hrát fotbal, taky dobrý, když se bude místo sportu zabývat kvantovou fyzikou, tak si sice moc nepokecáme, ale bude to jeho koníček.

Další odpovědi
led

S hanbou sa priznám. Kanál La Manche už nezvládnem…
Kto sa naučí plávať, má šancu pri topení na prežitie.