justjoke

Dámský problém – dámy poraďte!!!

Co dělat když se se mnou chce kluk vyspat a já mám v sobě tampón??
????
Rady od zkušených a zkušenosti vítám.

Nejlepší odpověď
iceT

V životě by mě nenapadlo sexovat v době menstruace,(proto asi máš zavedený tampon,předpo­kládám)i když je to prý dnes už normální
http://www.ka­fe.cz/sex-a-vztahy/erotika-a-sex/sex-pri-menstruaci-ano-ci-ne-3017.aspx
● Dodržujte zvýšenou hygienu, před i po milování se doporučuje osprchovat.

● Neexperimentujte s polohami, ideální je klasická misionářská. Vyplatí se při ní ještě podložit pánev ženy, krvácení tak bývá slabší.

● Dbejte na ochranu, ideální je použít kondom. Není totiž pravdou, že v období menstruace nemůžete otěhotnět, a tak je dobré se chránit.

● Nezapomeňte místo pod sebou podložit, ideálně nepropustnou podložkou, třeba tou na přebalování dětí. Zvlášť tehdy, pokud se milujete v posteli.

● Pokud si neodpustíte orální sex, je ideální použít tampon.

takže si pročti odkaz,la eradši bych to pár dní do konce menstruace vydržela,a pokud na tebe kluk naléhá i přesto,tak to není ten pravý ořechový.

Jinak kamarádka tohle kdysi udělala,že měla sex s tamponem,ale pak musela navštívit pohotovostního gynekologa,protože tampon nechtěl vyléz ven,protože při tom zasunuli šňůrku.

Další odpovědi
alenad

????? ty opravdu nevíš ? – jaké máš i kvé ? – nejde mi kvéčko omluva !

venkovan

Dej ho vedle na postel a trochu čaje s medunkou a bude spát.

Michal Kole

vyndat ho 🙂

LejdyTerr

No, když ho nevytáhneš, asi to bude nepříjemné.....