DusanOrlik

Dam na vas: poradte mi co si mam stahnout do mobilu?

Z internetu a muze to byt aplikace,hra,ta­pety,…

Nejlepší odpověď
Honzucha

Přemýšlím co by se ti mohlo líbit, ale výbě zůstane to asi na tobě. Pro chvíle nudy bych si stáhul hru. Aplikaci používám akorát internetový prohlížeč a nakonec nějakou hezkou tapetku a to mi stačí.

Další odpovědi
anonym

chceš vědět co tam mám já,mám tam kočičky,čtyřno­hé,pejsky,líba­jícího osla,taky svoje děti,přátelé, ale to musíš sám vědět co se ti líbí

protonaut

@DusanOrlik: prominte, ale na takto polozenou otazku by tu mohl byt z odpovedi mnohadilny roman :). Zalezi prece jen na Vas, k cemu ten telefon chcete pouzivat.
Taky by bylo dobre uvest jaky telefon konkretne vlastnite. Myslim ze jsem tady nekde cetl ze mate telefon s OS Symbian, tak zkuste pro inspiraci sahnout sem:
Aplikace: http://forum.n73­.eu/viewtopic­.php?f=4&t=9158
Hry: http://forum.n73­.eu/viewforum­.php?f=5
Témata: http://forum.n73­.eu/viewforum­.php?f=11
Urcite ale zacnete nainstalovanim nejakeho dobreho spravce souboru a dobreho spravce uloh, bez toho se zadny pocitac neobejde. Vrele doporucuji X-plore a JBakTaskman (ten Vam krome jineho nahradi a neskutecne vylepsi funkce Menu)

Jsemtady

V první řadě aktuální firmware, tedy pokud již nemáš os který by se ti aktualizoval sám a hlavně takovou verzi, která ti umožní stahovat software z jiných zdrojů. Čímž ti to umožní si tam stáhnout skoro cokoliv. Poté si vyhledej např. v google best games for … (jméno os) a uvidíš, co ti to vypíše. Mno a hlavně pozor jestli máš u svého operátora nastaven datový balíček, protože jinak (pokud nestahuješ přes Pc) by tě to mohlo stát buď dost peněz, nebo všechen kredit:-)