Avatar uživatele
jirka F

Dali byste klidně dívce facku, kdyby si o to koledovala?

Já asi ne, protože mám úctu k ženám, ale i se jich trochu bojím, takže si pak oni vůči mně více dovolují.

Zajímavá 0 před 1018 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
xiperio

V sebeobraně, nebo kdyby mně něco chtěla šlohnout.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Rokio

Ne. Tohle je vrchol buranství.

Pokud mám něco proti ženě, hezky od plic jí řeknu, co mi na ní vadí.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Kepler

To jsem nikdy neudělal, v tomhle mám zábrany. Pokud by si to zasloužila, klidně ji otituluju slípkou s IQ bublajícího bahna nebo tak nějak. Víc nic. Dát dívce či ženě facana, nesmírně bys klekl v jejích očích.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
dust8

Nikdy

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
nyjono

Ženě dá facku jen idiot.
Vtždy to lze řešit jiným způsobem.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
12kolemjdouc

Jo. Ty reci o tom jak ubohe je dovolovat si na slabsi by mi neudelal ze sebe spatny pocit. Jenom ja vim, jaky jsem uvnitr clovek. Mam jinou definici o tom co je a neni ubohe.

Upravil/a: 12kolemjdouc

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
dubraro

Nedokázal bych to. Ale je to škoda, máme přece rovnoprávnost a ohleduplnost k ženám je „genderový stereotyp“.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

Avatar uživatele
zjentek

Keplere tak já si skromně myslím, že nechceš stoupat v očích nějaký bestie ženskýho rodu, do který jdeš investovat řádnou, nešizenou dělovku zaťatou pěstí přímo mezi čočky za její těžký sfiňárny. Nebo chceš? (; (; (;

před 1017 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Daidal

Hele, každý se ohání nějakými zábranami, že by „ženu nikdy neuhodil,“ ale kdyby tě napadla, kdyby to byla nějaká agresivka nebo kdyby se (fyzicky) pustila třeba do tvojí partnerky, tak si myslím, že by jí snad každý jeb*ul po ksichtu. Žena nežena… protože nějaké ty kreatury se ani ženami nazývat nedají (feťačky, bezdomovkyně, opilé trosky, hulvátské, napadající,… a takových je dost). Podobně i se starým člověkem, co na tom když má 70, 80, ale je to sprostý, opilý hulvát a ještě třeba napadající (tvou) ženu… fláknout mu a hodit s ním, věku na vzdory… takové chování a jednání by nikomu projít nemělo a mělo by se jim bránit, nehledě na věk nebo pohlaví a další věci. Respekt a podobně nejsou dány žádným takovým přirozeným statusem jako je věk nebo pohlaví. Že je někdo žena, neznamená, že to nemůže být dě*ka, zlodějka, vražedkyně, teroristka, fanatička, „násilkyně“, feťačka, opilka, hulvátka,.....
Při pudu sebezáchovy a podobně tě nějaké takové „konvecne“ (nebo jak to nazvat) ani nenapadnou. Prostě, když tě napadne, tak ji dáš tu největší ránu do obličeje, jakou svedeš. Jako komukoli/čemukoli jinému.

Ženy jsou „překvapivě“ i v armádě. Teď si představte tu situaci nepřátelského útoku: „Oh, sorry, ty jsi žena? v tom případě si dělej, co chceš." :D A nechá ji naživu, nechá ji jít a podobně… Asi blbost, hm.

před 1018 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Daidal

https://www.y­outube.com/wat­ch?v=YlZ1xpm2h1k&t=­118s
„Je sexistické tě praštit? Není ještě víc sexistické tě nepraštit? Ta hranice je tak nejasná..„

před 1018 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek