jirka F

Dali byste klidně dívce facku, kdyby si o to koledovala?

Já asi ne, protože mám úctu k ženám, ale i se jich trochu bojím, takže si pak oni vůči mně více dovolují.

Nejlepší odpověď
xiperio

V sebeobraně, nebo kdyby mně něco chtěla šlohnout.

Další odpovědi
Rokio

Ne. Tohle je vrchol buranství.

Pokud mám něco proti ženě, hezky od plic jí řeknu, co mi na ní vadí.

Kepler

To jsem nikdy neudělal, v tomhle mám zábrany. Pokud by si to zasloužila, klidně ji otituluju slípkou s IQ bublajícího bahna nebo tak nějak. Víc nic. Dát dívce či ženě facana, nesmírně bys klekl v jejích očích.

dust8

Nikdy

nyjono

Ženě dá facku jen idiot.
Vtždy to lze řešit jiným způsobem.

12kolemjdouc

Jo. Ty reci o tom jak ubohe je dovolovat si na slabsi by mi neudelal ze sebe spatny pocit. Jenom ja vim, jaky jsem uvnitr clovek. Mam jinou definici o tom co je a neni ubohe.

dubraro

Nedokázal bych to. Ale je to škoda, máme přece rovnoprávnost a ohleduplnost k ženám je „genderový stereotyp“.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

zjentek

Keplere tak já si skromně myslím, že nechceš stoupat v očích nějaký bestie ženskýho rodu, do který jdeš investovat řádnou, nešizenou dělovku zaťatou pěstí přímo mezi čočky za její těžký sfiňárny. Nebo chceš? (; (; (;

Daidal

Hele, každý se ohání nějakými zábranami, že by „ženu nikdy neuhodil,“ ale kdyby tě napadla, kdyby to byla nějaká agresivka nebo kdyby se (fyzicky) pustila třeba do tvojí partnerky, tak si myslím, že by jí snad každý jeb*ul po ksichtu. Žena nežena… protože nějaké ty kreatury se ani ženami nazývat nedají (feťačky, bezdomovkyně, opilé trosky, hulvátské, napadající,… a takových je dost). Podobně i se starým člověkem, co na tom když má 70, 80, ale je to sprostý, opilý hulvát a ještě třeba napadající (tvou) ženu… fláknout mu a hodit s ním, věku na vzdory… takové chování a jednání by nikomu projít nemělo a mělo by se jim bránit, nehledě na věk nebo pohlaví a další věci. Respekt a podobně nejsou dány žádným takovým přirozeným statusem jako je věk nebo pohlaví. Že je někdo žena, neznamená, že to nemůže být dě*ka, zlodějka, vražedkyně, teroristka, fanatička, „násilkyně“, feťačka, opilka, hulvátka,.....
Při pudu sebezáchovy a podobně tě nějaké takové „konvecne“ (nebo jak to nazvat) ani nenapadnou. Prostě, když tě napadne, tak ji dáš tu největší ránu do obličeje, jakou svedeš. Jako komukoli/čemukoli jinému.

Ženy jsou „překvapivě“ i v armádě. Teď si představte tu situaci nepřátelského útoku: „Oh, sorry, ty jsi žena? v tom případě si dělej, co chceš." :D A nechá ji naživu, nechá ji jít a podobně… Asi blbost, hm.

Daidal

https://www.y­outube.com/wat­ch?v=YlZ1xpm2h1k&t=­118s
„Je sexistické tě praštit? Není ještě víc sexistické tě nepraštit? Ta hranice je tak nejasná..„