bolak

Dají se pořídit levné brejle s vyměnitelnými skly?

Dioptrický myslim, nic nóbl, je to jen k TV na titulky, ale max. tak 3 stovky, nic dražšího, mívám tendence je nechávat ve vlaku nebo si na ně sedat.

Odpovědi
Drap

Tak to máš asi za ty prachy smůlu.

AJICEK

kdyz je nechaváš ve vlaku,tak i za 100kč budou drahé.nezapominej a nerosedávej je.jinak u wjetnamcu tuším stojí 50kč.ale zaleží jak často jezdiš vlakem ročně tvojí nepozorností mužež přichazet o tisíce.

Xanada

Brýle na čtení jsou v lékárnách ale i v každém supermarketu.Na dálku to chce navštívit doktora na předpis.Na předpis dostaneš nějaký příspěvek a obroučky si můžeš donést i nějaké starší-záleží i na optikovi v prodejně.