dust8

Dají se někde zapůjčit činky?

Napadají mě třeba posilovny či fit centra, ale nejsem si jistý zda-li mají kapacitu činek i na zapůjčení.

Kolik to případně zhruba stojí na den/týden či měsíc a kolik tak dělá záloha?

Odpovědi
Kelt

To by ses musel zeptat, ale pochybuji. Navíc určitě levněji tě vyjde nějaká permanentka na 10 vstupů do posilovny. Tam si můžeš zacvičit, kdy chceš a s čím chceš. Dvakrát týdně tu hodinu určitě najdeš, nebo aspoň jednou. Doma ti to bude překážet, pochybuji, že budeš cvičit každý den 2 hodiny doma a navíc budeš mít jen jeden druh činek. Kde je doma umístíš?

Rokio

Zkus se zeptat dobrého známého, který rád posiluje.

manwhile89

Dobrý den. Myslíte si, že se oplatí si koupit tento činkový set https://trefas­port.cz/cinky/23379-cinkovy-set-master-olympic-140-kg.html ? Přemýšlím nad ním už delší dobu, ale nejsem si jistý. Nemám moc čas docházet do tělocvičny. Předem díky.