dust8

Dají se nějak v chytrých telefonech na androidu zakázat jeho aktualizace?

Odpovědi
Dochy

standardně ano. Nemohu se vyjadřovat ke všem implementacím.

elkon

Obecně ano, je možné aktualizace nepovolit, také jde o to jestli se jedná o OS, nebo aplikace. Existují aplikace, které monitorují stav aktualizací a je pak možno aktualizace povolit, nebo zakázat.

Justin1

V Google Play se dají vypnout automatické aktualizace aplikací, to jsem taky udělal. Ručně si pak aktualizuji jenom aplikace, které používám.