Avatar uživatele
Petraheg5

Máte taky problém s vnitřní pamětí telefonu?

je malá

Upravil/a: annas

Zajímavá 0 před 1892 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
mosoj

U telefonu jsem to vyřešil pořízením jiného. Horší je to s mojí pamětí. Nemohu jinou sehnat ani na Bang goodu.

Upravil/a: mosoj

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
annas

Přímá otázka, přímá odpověď.ů

Žádné problémy s vnitřní pamětí telefonu nemám. Zatím nepociťuji, že by paměť byla malá.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Mc Merkurion

… ne, jen se svojí …

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Petr1491

Doporučuji vždy kvalitní značku, např. Samsung, a hlavně pravidelně zálohovat na cloud.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Kryšpín

Zahodit vyměnit za nový Čínský zázrak a je to vyřešeno

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Roman71

U staršího chytrého telefonu jsem to vyřešil tak, že jsem odinstaloval aktualizace systémových aplikací, které nebyly využívány a v nastavení zakázal Androidu je používat. Tím jsem ušetřil zhruba 1/3 interní paměti a telefon funguje i po téměř sedmi letech provozu.

Jinak také doporučuji koupit telefon s větší vnitřní pamětí, ale počítejte s tím, že aktualizace a uložená data aplikací volný prostor opět zaplní. Dobře zvažte co instalovat a co ne, jinak se bude situace za nedlouho opakovat.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Dochy

Ano, je malá.

Petr: kvalitní Samsung s ohledem na vnitřní paměť? U Samsungu je známo, že zrovna u něj (narozdíl od většiny jiných značek) ani výrazně nepomůže přesun aplikací na SD, protože ve vnitřní paměti se tím uvolní jen minimum místa…

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek