Petraheg5

Máte taky problém s vnitřní pamětí telefonu?

je malá

Nejlepší odpověď
mosoj

U telefonu jsem to vyřešil pořízením jiného. Horší je to s mojí pamětí. Nemohu jinou sehnat ani na Bang goodu.

Další odpovědi
annas

Přímá otázka, přímá odpověď.ů

Žádné problémy s vnitřní pamětí telefonu nemám. Zatím nepociťuji, že by paměť byla malá.

Mc Merkurion

… ne, jen se svojí …

Petr1491

Doporučuji vždy kvalitní značku, např. Samsung, a hlavně pravidelně zálohovat na cloud.

Kryšpín

Zahodit vyměnit za nový Čínský zázrak a je to vyřešeno

Roman71

U staršího chytrého telefonu jsem to vyřešil tak, že jsem odinstaloval aktualizace systémových aplikací, které nebyly využívány a v nastavení zakázal Androidu je používat. Tím jsem ušetřil zhruba 1/3 interní paměti a telefon funguje i po téměř sedmi letech provozu.

Jinak také doporučuji koupit telefon s větší vnitřní pamětí, ale počítejte s tím, že aktualizace a uložená data aplikací volný prostor opět zaplní. Dobře zvažte co instalovat a co ne, jinak se bude situace za nedlouho opakovat.

Dochy

Ano, je malá.

Petr: kvalitní Samsung s ohledem na vnitřní paměť? U Samsungu je známo, že zrovna u něj (narozdíl od většiny jiných značek) ani výrazně nepomůže přesun aplikací na SD, protože ve vnitřní paměti se tím uvolní jen minimum místa…