dust8

Dají se koupit chladící sáčky či mini chlad. igelitky, aby se do nich dala dát např. lahvička s mlékem k přípravě kávy?

Něco mini na chlazení co pojme alespoň menší flašku na mléko pro dokončení přípravy kávy. Bez mléka mě to nešmakuje. Jde o to, že v práci nemám poblíž lednici a tak chci si udělat vlastní kávu, protože rychlovarná konvice tam je a mám obavu, že když ráno do flašky mléko naleju, tak že zteplá či se za pár hodin zkazí. Do termosky si dělám raději čaj a dvě termosky se mi tahat nechcou.
Možná bych na to vyzrál dělat si do termosky doma kávu a v práci si pak udělat čaj. :) Ale to neřeší mou otázku..

Odpovědi
elkon

Třeba tady si můžeš vybrat. Je to i více na jiných webech. https://www.ma­ll.cz/chladici-tasky, nebo zde: https://www.i­netprint.cz/ka­talog-reklamnich-predmetu?acti­on=setfilter&RCa­tegory=2914&RCo­lor=&RMaterial=&RFor=&RP­rop=&RPropOrig=&RPac­k=&PriceFrom=&Pri­ceTo=&StockMin=&RFo­rUnisex=&RForU­nisexMan=&RFor­Senior=&RProp­BrandDesign=&RPro­pEko=&RPropBi­o=&RSeasonSprin­g=&RSeasonSum­mer=&RSeasonE­aster=&RSeason­Valentine=&RFun­cFold=&RFuncSe­parate=&RFuncLoc­k=&RFuncWater­Proof=&RFuncFi­reProof=&RFun­cInteractive=&RFun­cInfo=&RDrive­Mechanic=&RDri­veElectric=&RDri­veEko=&RDrive­WithBattery=&XEx­cludeCats=&XEx­cludeProds=&XEx­cludeGroups=&XLis­tCats=&XListProd­s=&XListGroups=&Show­News=&RActMPNS=&XDsgN­ew=&SrchT=&set_vsor­t=CSORT&pgsize=40

zjentek

Tři sekundy>>>https:/­/www.google.com/se­arch?q=termobox+mi­ni&ei=2kjoYbCqN4qV9u8P6u­2AiAg&ved=0ahU­KEwiw_7iNqr71Ah­WKiv0HHeo2AIEQ4dUD­CA4&oq=termobox+mi­ni&gs_lcp=Cgdnd3Mtd2l6E­AwyBggAEBYQHjo­ICAAQsAMQzQI6BwghE­AoQoAE6BAghEBU6BQghE­KABSgQIQRgBSgQIR­hgASgQIQxgBUN­sJWIATYIcoaAF­wAHgAgAGcAYgBrwa­SAQMyLjWYAQCgAQ­HIAQTAAQE&scli­ent=gws-wiz

(; D; D; … Elkon zklamal, tak já! (; D; D;

cappuccino

Uplne nejlepsim resenim je podle me, koupit si smetanu do kavy v malych kelimkach, prodavaji se v baleni po 10 nebo 20ti. Ta vydrzi i bez lednice nekolik tydnu.
Dalsim resenim je susene mleko anebo smetana do kavy v male lahvicce.