KoryCZ

Vydají mi vapo na poště, když je mi 15 let?

Rád bych se zeptal pokud si v 15 objednám ve Vapriu vape, převelím si na poštu na balikovnu, a jelikož je na balikovně po mně nechtejí občanku, ale nebude na baliku, že to mají předat osobě starší 18 let? Co myslíte?

Odpovědi
elkon

Nech to tam, ušetříš peníze i zdraví. A cigareta tě dospělým neudělá.

Edison

Pošta neví, co je v balíku. Ale pokud to e-shop pošle bez této informace, dopustí se přestupku. Takže nepočítej s tím, že to tam uvedeno nebude. Dá se to obejít, ale návod neuvedu z pochopitelných důvodů.