zjentek

Daj se tady vyměnit body za peníze?

..myslím tady na servru (sluníčkovym) ..třeba český nebo eura, žádný bitkojny nebo tak :o

Nejlepší odpověď
anonym

Přenechám ti všechny své body – pokud nabídneš slušnou sumičku v Kč či libovolné, běžně konvertibilní, měně…
;-D

Další odpovědi
led

No myslím, že keď nasadíme kurz 1000 000bodov=0,01Kč by to mohlo byť zaujímavé.
Doplňuji:
Myslíte, že je tu toľko bodov dohromady?

Drap

Určitě, má to jen jednu podmínku. Musíš najít někoho, kdo to s tebou vymění.
Se mnou nepočítej.

RyuzakiKate

Tak to by byla annas v balíku…

Nazdar Bazar

Evidentně to tu provozuje bolak.
Doplňuji:
OK dík za dobití.

Quimby

Nedají.

repetelka

Body nejsou konvertibilní ale stejně se zdá, že pro někoho mají nějakou cenu nebo význam. Nějak prý dřív šly body směnit za triko…

led

RyuzakiKate
„Tak to by byla annas v balíku…“
ano, dostala by za svojich 149837 (v tomto momente) až 0,149 haliera = 0,00149 Kč, zbohatlíčka jedna. Ale, ak dostane ešte 6,67391899197­1275 krát viac bodov, ako má teraz bude mať 1 halier /slovom: jeden halier/
:)
vidíte,
>> mať znalosti sa oplatí <<

led

a to ešte musí odviesť ´daň z príjmu´.

zjentek

led: já myslel jedna ku jedný ..že bych už si vzal těch 7655 kaček a začal zase od nuly slušně přispívat webu :o

led

Žiaľ, kurz sa zmenil, je tu aj veľa patokov, ktoré svojimi bodmi znižujú ich kurzovú hodnotu

zjentek

Nazdar Bazar, tebe ta otázka nějak dobila? ,)

Nazdar Bazar

Kompenzace