Kiklopofoun

Dá se zrušit účet u ČSOB, když jsem zažádal online a ještě nepodepsal?

Online jsem si zažádal o studentský účet u ČSOB. Do pár dní mi má kurýr doručit smlouvu. Já si to ale rozmyslel a už u ČSOB účet nechci. Musím to podepsat a pak jít zrušit na pobočku, nebo mohu odmítnout podepsat a tím se to ani neuzavře? Na infolince mi nebyli schopni odpovědět. (Nebo možná nechtěli) *Doklady jsem jim už naskenoval a poslal

Odpovědi
Schluker

Kde neni podepsana smlouva, tam neni ani platna smlouva. Nic by nemelo hrozit. Muzete zavolat na infolinku a rict, ze chcete zrusit zadost o ucet. Neptejte se co a jak, jen vzneste pozadavek.

Pepa25

Pokud má doručit kurýr smluvu k podpisu, tak ještě založení účtu není dokončeno. Stačí smlouvu nepodepsat – buď kurýra zrušit nebo to prostě nepodepsat, on to vrátí do banky nepodepsané a žádost stornují.