Dá se v Olomouci koupit kalendář kam kráčíš?

chci vědět jestli se ten to kalendář dá koupit v knihkupectví nebo jen na dobírku děkuji za odpověd.

Nejlepší odpověď
annas

Snazší pro Vás je zeptat se přímo v lékárně, tam vám určitě poradí. Jinak na www.stob.cz nebo v první internetové Lékárně v České republice.

Zdroj: http://webcache­.googleusercon­tent.com/sear­ch?q=cache:gIK­xt0bsUTEJ:www­.ordinace.cz/cla­nek/pomoc-pri-hubnuti-kalendar-kam-kracis/+Olomou­c+a+kalend%C3%A1%C5%9­9+Kam+kr%C3%A1%C4%8D%C3%­AD%C5%A1&cd=2&hl=cs&ct=c­lnk&gl=cz