Avatar uživatele
Zlatý

dá se určit zaměření a orientace člověka z níže uvedených faktů?

nesnesu rasismus, židy, homosexuály a cigány ..má tohle zaměření nějaký jméno?
Doplňuji:
MK44: podle tebe to vypadá tak, že člověk, kterej snáší rasismus a to ostatní dobře a bez potíží snese i vše ostatní, musí být v tomto směru ve společenském měřítku tedy něco jako sociální génius ..né?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Avatar uživatele
Zlatý

Dá. Je to rasista, který si to nechce přiznat

 

Další odpovědi:

Avatar uživatele
Zlatý

Řekla bych, že jedinec, který se tímto svým názorem netají, je nacionální socialista.

Pokud nejde jen o názor, ale i o konkrétní chování, tak může jít o šikanování nebo diskriminaci.


Avatar uživatele
Bronzový

Zaměření (tj. orientaci) se určovat neodvažuju. Nejspíš nepůjde o problematiku orientace ale o výši IQ. Odborný název neznám, ale, pokud neexistuje, navrhoval bych třeba - sociální imbecilita ... ;-)

Doplňuji:
K doplnění otázky:

Ujišťuji Tě, že podle mně to tak určitě nevypadá.


Avatar uživatele
Zlatý

Ne, nedá. Je to nesnášenlivost a neschopnost přijmout druhé lidi takové, jací jsou.. s jejich odlišnostmi, zvláštnostmi, zvyky. Smutné. :-(

 

Diskuze k otázce

Avatar uživatele
Zlatý

zjentek

ééh ..supr poradna ..tady chybí právník :o

Avatar uživatele
Zlatý

zjentek

MK44 k doplnění: ..a podle logiky věci?

Avatar uživatele
Bronzový

MK44

Správně, podle logiky věci. Jak označit jedince, který jedním dechem tvrdí, že nesnáší rasismus, a zároveň uvádí, která že nesnáší etnika. Ten sociální imbecil je toliko návrh. Máš-li lepší označení ... ;-)

Avatar uživatele
Zlatý

zjentek

ano, přesně tak- nesnese rasismus a stejnou měrou i určitá etnika ..a pokud by tento sociální imbecil nikomu neublížil a byl by nařčen či obviněn z rasismu, soud s daným státem, který jej z tohoto nařkl či obvinil, by s právníkem velkého pé (v čr výskyt neznámý) u mezinárodního soudu z logiky věci vyhrál ..ale samozřejmě chápu i jiný pohled, vždy je to o rozsahu pohledu a dle toho se i soudí- záleží, kam až chce který imbecil u soudu dojít a z vlastní zkušenosti garantuji, že se toto dá velmi obratně ovládat, protože prakticky neexistuje žádná svévůle nikoho, existuje jen jistý odér v mysli vytvořeného rozhodnutí, které jaksi jakoby sálá síní a pokud jsi odhodlán a máš prostředky, rozhoduje i o tom, kdo bude a nebude později označen za imbecila rozhodnou mocí ..právo není, jsou jen formulky- sociální psychopat, sociální génius ..jsou jen formulky a tady se dostáváme ke smyslu poradny- z logiky věci je zbytečná ,(

Avatar uživatele
Bronzový

MK44

Už jen stručně. Pokud někdo nesnáší určité etnikum, tedy etnikum jako celek, pak nesnáší skupinu lidí pro jejich původ a tedy je sám rasista.

Člověk, který nikomu neublížil, nemá z čeho být obviněn (alespoň v humánním a právním státě). Mám zato, že u soudu každý chce při vyhrát. To, že spravedlnost rozsudku závisí na výřečnosti a chytrosti právníka stejně jako výsledek války na vojenské síle té které strany, i když nemá poctivé úmysly, je samozřejmě smutné. Zatím se nevynalezl lepší způsob, jak spory řešit.

O duševní způsobilosti nerozhoduje soud sám od sebe, ale na základě nálezu forenzního psychiatra. Bohužel jak nestrannost soudu a nález forenzního psychiatra lze ovlivnit, jsou-li na to prostředky. V tom s Tebou souhlasím.

Tato poradna Ti může být zbytečná. Záleží, co od ní očekáváš. Odbornou právní radu tady nedostaneš. Jednak zkušený právník Ti zadarmo radit nebude - živí se tím - a určitě nesedí u počítače, aby čekal, až se ho na něco zeptáš, jednak se tu vystupuje anonymně a tedy nemáš záruku, jak právně vzdělaný je ten, kdo na Tvůj dotaz reaguje. Poradna je lidová a pro radu odbornou se musíš obrátit jinam.

To platí i pro zbytek Tvého textu. Na to, co myslíš "svévolí", "odérem v mysli rozhodnutí" ani "jak rozhodnutí sálá síní", nestačím, s formulkou sociální génius jsem se doposud nesetkal. Hodně štěstí.

Avatar uživatele
Zlatý

zjentek

to už zní líp ..ale stejně se nauč i to, čemu nerozumíš ..nikdy nevíš ,)

Avatar uživatele
Zlatý

zjentek

marci1: no hlavně aby uměli přijmout voni tebe, až tebe bude menšina a budeš chtít žít v pohodě ,) ..a protože já tak trochu fušuji do předvídání, myslím si, že teprve potom to bude smutné ..hódně smutné

Avatar uživatele
Zlatý

zjentek

MK44, já bych se toho určování orientace tak strašlivě nebál ..bych pích, že to bude heteráč

Avatar uživatele
Zlatý

zjentek

drap: nechce přiznat- jak tomu lze sakra rozumět? To jako že tě vzrušují ženské orgány a já ti vnutím, že seš buzerant, kterej si to nechce přiznat?

Avatar uživatele
Zlatý

zjentek

..ti na ulici řekne jedinec, že nesnese rasismus a ty mu odpovíš, že je to rasista, co si to nepřiznává, tak uvidíš reakci ..asi ale s tím nechoď na poradnu v síti :o

 

Zajímavé otázky v kategorii Kultura a společnost

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Kultura a společnost

Zlatý annas 3821
Zlatý Drap 2287
Zlatý led 1650
Zlatý hanulka11 1277
Zlatý marci1 1275
Zlatý quentos 1183
Zlatý Kepler 871
Zlatý mosoj 846
Zlatý gecco 818
Zlatý vagra 799

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

 

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.