Martin74

Dá se odstranit astma ?

Dobrý den ,chtěl bych se zeptat esi se dá nějakým způsobem odstranit astma ?Nebo přesněji odstranit hlen a zvětšit průdušky na normální velikost.

Odpovědi
mosoj

Jedna paní povídala. Vyléčit se nedá, ale dá se udržovat na přijatelné úrovni. Foradyl, Symbicort, Berodual a mnoho jiných léků.

anonym

Revolver, granát, mina, dělo, TNT, plamenomet, … Plejáda věcí dokáže odstranit astma. Tedy nezmiňujete se, zda vyžadujete, aby jedinec přežil.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

successful

Údajně se nedá zcela vyléčit, tak se to alespoň říká. Ale jsou tací, kteří na to trpěli a pak tvrdili, že už jsou zcela zdrávi.
Tělesným cvičením, trénováním. Bojový sport, joga, pilates, cvičení s vlastní váhou, posilování, plavání, aerobní cviky a jiné druhy sportu. Ale spíš než sport (kde se např hlavně jen běhá/pobíhá) se upřednostňují nějaké cvičící metody s celým tělem (jako ta joga a bojový sport). Konkrétní strava (s vitamíny a příslušnými látkami) a byliny. Roli hraje celý životní styl. Tzn. denní stravování a pohyb, celkové činnosti za ten den a spánek. Otužování a solné jeskyně jsou vhodné pro léčbu astmatu. Taky spadají do toho živ, stylu (tzn. musí se to dělat pravidelně, často, v případě jídel, pohybu/sportu každý den). Jsou taky dechová cvičení.
Do dechových cvičení patří např i zpěv, hra na flétnu (a jiné foukací nástroje)
Plus léky.
Vyléčit se prý nedá, ale jde minimalizovat tak, že to postižëného skoro netrápí a neomezuje. Ale jak jsem říkal, byli tací, kteří říkali, že se z toho vyléčili..

Mr. Marek

successful: imaginární palec

successful

Dík 😉

Mr. Marek

Uživatel, co to má v hlavě srovnané a hlavně přezdívka je na místě. Be successful!

successful

Smyšlím stejně (o tobě) ;)
O to se snažím.
Díky. 🤗