babapaga

Dá se někde sehnat Lindaxa nebo Adipex bez receptu?

Mám jen několik kilo nadváhy a nevím jestli mi to doktorka napíše.

Odpovědi
LuciJe

Obvykle dá, avšak takový nákup nelze doporučit. Lékaři vědí, proč dané léky dané osobě jsou či nejsou ochotni předepsat.

Linamo

Kdyz je to lek vazany na recept, normalni, legalni cestou, se sehnat neda. To chci zduraznit! Nicmene na internetu lze najit nabidkove inzeraty na tento typ leciv vcetne jinych, take vazanych na recept, treba na antikoncepci. Coz me samotnou nedavno prekvapilo.

Nektere lekarny kvuli kseftu a marze z prodaneho leku riskuji a muzou vam lek prodat i bez predpisu, ale hrozi jim sankce z kontrolniho uradu, pokud pak nebudou schopni transakci receptem dolozit. Takze v tomto pripade staci na takovou lekarnu/lekarnika narazit.

Pokud o lek opravdu stojite, nejlepsi je ukecat svou doktorku, at vam lek napise nebo treba svoji kamaradku, jestli to nenapise doktorka ji a vy se s ni pak nejak vyrovnate.

Ukrast prazdny blanet receptu nekde v ordinaci s razitkem vam nedoporucuji :)