bolak

Dá se nějak vydolovat z prohlížeče stránka, když jsem ji měl ještě před chvílí zobraznenou…

…ale kliknul jsem blbec na obnovit a mezi tím byla odstraněna?

Je možné ten původní obraz stránky ještě nějak vytáhnout z paměti prohlížeče?

Nejlepší odpověď
anonym

Zkus ji najít v historii prohlížeče!

Další odpovědi
petvad

Kromě historie prohlížeče někdy pomůže i tlačítko Zpět. Pokud ovšem zavřená stránka obsahovala vyplněný formulář, ne vždy se podaří znovu vyvolat i vyplněný text.

bolak

ách Funno, Funno… :"(

bolak

barbakan: v historii prohlížeče jsou jenom odkazy na stránky, né stránky samotné, tudíž kliknuli na onene odkaz, vyskočí mi hláška „otázka byla odstraněna“