kapka

Dá se nějak stáhnout do pc videoodpověď ze stránek ask.fm?

Doplňuji:
Odkaz na video v diskusi.

Nejlepší odpověď
Braník

Video z ask.fm se stáhnout dá,ale jen Zelenku ne prosím!!

Další odpovědi
Sarrow

http://uloz.to/xbP3L2PD­/123-avi

pl4toon

Hoď sem link na video, my ti řekneme jestli se to dá stáhnout ;)

Wortygen

Ano , jde to.
Copak,líbí se ti od Zelenky videa?

kapka

nevím čí video sem dát…

kapka

Tak já sem dám Zelenku, tomu to vadit nebude, má asi milion videí i na youtube. On je rád populární. 😁

http://ask.fm/The­JanZelenka/an­swer/46305974877

pl4toon

To je fuk, nějaký příklad videoodpovědi. Zkusím ho sosnout a napíšu jak jsem dopadl :)

kapka

Víš co, tak já sem nechci tahat někoho, kdo by o to třeba nestál… Zelenka je pako, exhibicionista, toho sem dám, bude rád určitě. 😁

kapka

Nechci si stahovat zelenku, proboha! 😁
Nevěděla jsem, který video sem, kvůli řešení mojí otázky, dát, tak jsem dala prostě zelenku. A koukám, že ho znáte dobře, co? Já ho znám asi týden teprve, před tím, jsem nevěděla, že NĚCO takovýho vůbec existuje. 🙂