Avatar uživatele
zbysek

da se nejak ovlivnit davici efekt?a nebo je to od prirody ze ho clovek ma nebo nema?

me staci si dat jen kousek prstu do krku a uz zvracim,a kdyz vidim treba fakiry,ze si tam strci celej meč,a nezvraci…jak se to da ovlivnit?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? hanulka11 před 4804 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
hanulka11

Asi je to danné já zase ne ane i když je mi zle .Možná by mi ty meče taky nedělaly problém…zkoušet to ale nebudu

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Jsemtady

Mno já jsem se vždycky dávil u toho, když mi doktor dával takové to dřívko do krku, mno ale do nové práce jsme museli mít zdravotní prohlídku včetně hlasivek a doktorka trvala na tom, že mi tam to dřívko dát musí, jinak tam neuvidí. Já přitom vždycky zavíral oči a ona … nezavírejte je dívejte se, ať víte co se vám děje, a dejchejte, dejchejte nebojte se … no a v poho. Takže podle mně si jen člověk vsugerovává, že nebude moct dejchat atp. a automaticky to chce vydávit ven. Ale určitě to jde naučit. Fakíři to jistě vidí od mala a přijde jim to normální. Jinak když si přitom strkání prstu do krku u toho budete zhluboka dýchat, tak vám bude hej 🙂

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek