zbysek

da se nejak ovlivnit davici efekt?a nebo je to od prirody ze ho clovek ma nebo nema?

me staci si dat jen kousek prstu do krku a uz zvracim,a kdyz vidim treba fakiry,ze si tam strci celej meč,a nezvraci…jak se to da ovlivnit?

Odpovědi
hanulka11

Asi je to danné já zase ne ane i když je mi zle .Možná by mi ty meče taky nedělaly problém…zkoušet to ale nebudu

Jsemtady

Mno já jsem se vždycky dávil u toho, když mi doktor dával takové to dřívko do krku, mno ale do nové práce jsme museli mít zdravotní prohlídku včetně hlasivek a doktorka trvala na tom, že mi tam to dřívko dát musí, jinak tam neuvidí. Já přitom vždycky zavíral oči a ona … nezavírejte je dívejte se, ať víte co se vám děje, a dejchejte, dejchejte nebojte se … no a v poho. Takže podle mně si jen člověk vsugerovává, že nebude moct dejchat atp. a automaticky to chce vydávit ven. Ale určitě to jde naučit. Fakíři to jistě vidí od mala a přijde jim to normální. Jinak když si přitom strkání prstu do krku u toho budete zhluboka dýchat, tak vám bude hej 🙂