dasman

Dá se nějak deaktivovat KB spořící konto bonus v mobilní aplikaci?

Má tady někdo z vás zkušenosti s deaktivací KB spořícího konta bonus v mobilní aplikaci komerční banky?

Nejlepší odpověď
Edison

Heh??? A co ti na to řekla BANKA…??? Bože… to si nemůžeš zavolat na jejich ZELENOU linku??? Nechápu…

Další odpovědi
Pepa25

Co to znamená deaktivovat? Spořící účet (jakýkoliv) se deaktivuje tím, že se vybere do nuly, ne?

Edison

Pepo, nulový zůstatek nezakládá zpravidla důvod k deaktivaci účtu. deaktivaci účtu bývá zpravidla nutno provést aktivně.

dasman

@Edison Asi jim tam nebudu volat ve 22:30, jen jsem se zeptal, jestli s tím někdo nemá zkušenosti tady. Samozřejmě tam v pondělí zavolám, jestli si neporadím. Heh??

Edison

A proč ne? Buď tam jsou a poraděj, nebo tam nejsou a zavoláš jim zítra… nebo jindy… Jak extrémě nerad telefonuju, když něco chcu, tak zavolám… A věř, že umím být hodně dotěrný až nepříjemný, když jde o nějaký problém. A udělám to kdykoli… sakra… od toho tam jsou!!