autacek

Dá se něco vydělat jako zodpovědný zástupce pro živnost a kolik to dá práce?

Odpovědi
zjentek

Myslíš jako živnostník? No… něco jo. Ano, i v ČRdelistánu. Práce to dá tolik, že den ti bude krátký. (; (;

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

GM

zjentek – nejde o práci živnostníka, ale o dohled nad ním, tedy koláče bez práce!

zjentek

A kdo by za tohle platil? To jako podnikám a potřebuji na sebe dozor? Hm, jak logické. (;

Dochy

Tak někdy je to nutné. Pokud chci podnikat v oboru, pro který nemám plnou kvalifikaci, má v některých případech smysl obejít to takhle. Ale je pak otázka kdo si případná rizika veme na triko.

GM

No právě…