zjentek

Dá se nečekaně zbohatnout na netušených fotografiích superúplňku?

Tak třeba já mám stařičký Huawei Pé něco s různými režimy.

Nejlepší odpověď
Kepler

Na to, abys pořídil pěknou fotografii Měsíce potřebuješ pořádný kanón s teleobjektivem a solidní stativ. Kdyby v tu chvíli před Měsícem ještě přelétal pták, éro nebo aliendrone, tak by z toho mohla být zajímavá fotka. Jestli by se na tom ale dalo zbohatnout? Asi ne, takových fotek se pořizují po celém světě mraky.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

zjentek

Keplere asi máš recht, bo jak tak koukám z windowa, tak by z toho byly jen ty mraky. Ale Bůh ví, co bude zítra, až bude superúplněk aktuální, žejo! (;