ZIU 682

Dá se dívat na film s polskými titulky?

Našel jsem na youtube dva filmy, které jsem jinde nesehnal a mají polské titulky. Myslíte, že se tomu bude dát rozumět?

Nejlepší odpověď
marci1

Já si myslím,že ano. Polština je hodně podobná s češtinou. I když nějakému slovu sem,tam nebudeš rozumět, celkový děj filmu lze pochopit. 🙂

Další odpovědi
JájsemRaibek

No spíš bych porozuměl mluvenému slovu než titulkům. Musím to však i slyšet, jelikož zabarvení hlasu, volání, šeptání apod. napoví o čem se baví.

Mc Merkurion

to víš že se dá na to dívat >>> polština není tak strašná,ale lepší je polskej dabing (přesně jak říká JájsemRaibek),já čumim na filmy,který sem nesehnal jinak než s ruskýma titulkama a zjišťuju,lepší je ruskej dabing…

Luxx

dá, ale chce to znát aspoň základy polštiny