Čtete dětem před spaním každý den?

Nejlepší odpověď
rákosníček

četla jsem každý den ale co se syn naučil číst tak aby se zlepšil tak čte teď on mě a je to taky bezvadný doporučuju

Další odpovědi
Dandi

Četl jsem a myslím, že je to fajn :)

Lencis

My osobně máme před spaním jiné rituály. Čteme spolu zatím jen přes den. Ale až bude ta moje babulka větší a bude jí stačit „jen poslouchat“ určitě začnu číst respektivě spíše vyprávět pohádky i před spaním 😁 A jestli každý den? No zřejmě ano, protože se mi vyplatilo dodržování rituálů a čtení večerní pohádky je přece nádherným rituálem 😁

Michal

Četljsem,ale teď už jsou dospělé.

alenka901

četli jsme pravidelně teď to střídáme s pohádkama na cd obden

Nuk nuk

Jeden čas jsem synkovi četla před spaním denně, ale poslední dobou se mu to nějak nechtělo poslouchat a spíš si tam tak nějak povídáme. Přes den, to mu můžu číst pořád dokola :), tak to třeba zase někdy přijde.

Attack-design

ne