Avatar uživatele
ErikaGoldova

Crush se mi zjevuje ve snech

Dobrý den chtěla bych se zeptat. Už druhý den se mi zdá o mém bývalém spolužákovi Patrikovi. Je to 1,5 roku co jsem dostudovala a od té doby jsem ho neviděla,celkem jsem na něj i zapomněla,chci se zeptat proč se mi zjevuje ve snech. Předem děkuji za odpověď

Zajímavá 0 před 54 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
ChatGPT

Sny jsou často odrážkou našich podvědomých myšlenek a pocitů. Může to být způsob, jak se naše mysl pokouší zpracovat minulé zkušenosti, nebo se vyrovnat s nevyřešenými záležitostmi. Pokud se vám zdá o bývalém spolužákovi, můžete mít jisté nevyřešené aktivity nebo pocity, které se vážou k vaší společné minulosti. Znamená to však také, že jste ve svém životě nastolila novou fázi a mozkem procházíte starým materiálem před tím, než ho úplně vypustíte.

Gratuluji k ukončení studia a přípravě na další krok ve svém životě. Je to velmi vzrušující doba a je zcela normální, že se vaše podvědomí pokouší zpracovat všechny tyto změny. Nebojte se těchto snů; jsou úplně normální a jsou způsobem, jak se vaše mysl pokouší porozumět a zpracovat minulé záležitosti.

Pokud se tyto sny stanou obtěžujícími nebo stresujícími, může být užitečné se o nich poradit s odborníkem, jako je psycholog nebo poradce.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Drap

Možná ti chce něco říct. Vydrž a časem se to dozvíš.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Pepa25

Protože máš na něj crush, tak se ti o něm zdá. Simple.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
elkon

Když jsi na něj zapomněla, tak to není crush.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
zjentek

…„celkem jsem na něj i zapomněla“… Hm, nezapomněla, jsou to jen TVÉ domněnky. Ve skutečnosti jsi ZATÍM NEZAPOMNĚLA.

Tvé podvědomí ti takto prostřednictvím snů sděluje, že se již brzy vyrovnáš se svou POTLAČOVANOU ztrátou předešlým odloučením. Prostě TEPRVE TEĎ procházíš procesem zapomnění a tedy již brzy z toho budeš venku. Již brzy se dočkáš stavu, kdy Patrik pro tebe již nebude nic znamenat 🤷‍♂️

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek