Miroslavst

con áksbukajopiliF

?valsohalB ketávs ívals send žydk ,con áksbukaJ-opiliF ot ej čorP
.
Kdo odpoví, dostane palec. Přemýšlejte :D

Nejlepší odpověď
quentos

jordz ziV .kanij umot ej žu senD .abukaJ a apiliF ketávs antěvk .1 an ladapiřp evířd ežotorP

Zdroj: pitka.signaly­.cz/0804/fili­pojakubska-noc-a-hon

Další odpovědi
Lucimia

Odpověď jsem přeluštila. Bohužel nevím, proč se to nazývá tak, jak se to nazývá, asi je to zažitý název… Ale určitě to nějaké vysvětlení má. Jsem zvědavá na další odpovědi.

panenka

Ano přeluštila jsem to Miroslave týká se to jednoho jména v kalendáři a jedné noci více psát nebudu abych vše neprozradila.

SinceX

Lehké, nejdřív jsem si myslel, že to bude finský jazyk. Ale nedal mi jeden symbol. Ale na to ti neodpovím.:)

anonym

Kolik řečí umíš,tolikrát…

Jahoda

Jde o jméno a název noci. Více také nechci prozrazovat 🙂. Ať ostatní také zapojí mozky 😁

ReHu

.)-: Míšuten

.akzáto árboD

.mív žU