Hyperaktivní Veverka

Comebackové díly

Patřím mezi velké fanynky Comebacku, a proto mě udivilo, že kvůli reprízám mažou z internetu staré díly. Je jich 30 a všechny vymazali, ale 15 z nich už odvysílali, takže se zase objevily na internetu. Ale co těch zbylých 15? Odteď budou dávat nějaké nové díly, a co když bych se chtěla dívat třeba na 20 díl, když je to smazaný a reprízu už dávat nebudou? Nevíte jak to teda s Comebackem bude?

Nejlepší odpověď
quentos

Z archivu odstraňují jen ty díly, které se aktuálně vysílají, aby Nově nesnižovali sledovanost. Takže ty staré by tam měly co nevidět přibýt