veveve

Co znamenají písmena za rokem? (2014a)

V anglické odborné literatuře jsem se setkal s tímhle: (Lessig, 2006a), (Lessig,2006b). Víte co ty písmena za rokem značí? Co to znamená a popřípadě jak to převést do češtiny? V české literatuře jsem se s tím ještě nesetkal.
Díky

Nejlepší odpověď
Arne1

Není to náhodou odkaz na zdroj? Někde by pak bylo vysvětleno, co je to za článek od pana Lessiga z roku 2006. U nás se běžně používá jiný systém odkazů – jen číslo a závorka a pod čarou je pak vysvětleno o jaký odkaz se jedná.
Kdybys uvedl přesněji jak to v tom textu bylo, snáze by se poznalo o co jde.

Další odpovědi
Klaproth

Jedná se o zdroje. Pokud pan Lessig v onom roce publikoval víc prací, tak se písmena za letopočtem používají k jejich rozlišení.