antík

Co znamená zoofil ?

Nejlepší odpověď
iq

Zoofil je človk,kterého sexualně vzrušují zvířata.

Další odpovědi
dědapetr

Zoofilie je druh sexuálního chování, spočívající v genitálních aktivitách člověka ve vztahu ke zvířeti a zpravidla považovaný za deviaci. Slovem zoofilie se označuje také hypotetická převažující erotická reaktivita (orientace) vůči zvířeti nebo zvířatům, tedy parafilie, avšak není obsažena v klasifikačních seznamech poruch (MKN, DSM) a o její existenci neexistuje odborná shoda. Z amerického manuálu DSM byla zoofilie jako samostatná diagnóza vypuštěna (a zahrnuta pod zbytkový kód „parafilie jinde nespecifikované“) s vydáním DSM-III-R v roce 1987.
http://cs.wiki­pedia.org/wiki/Zo­ofil

chudst

V jednom vtipu mate krasne vysvetleno spoustu „filu“ :P (Dodavam na odlehcenou, dedapetr a iq to vysvetlili jiz dokonale.)

V jedné cele se sejdou zoofil, pedofil, nekrofil, sadista a vyznavač adrenalinových sportů. Zoofil povídá:„Chtělo by to nějakou kočku..“ Pedofil:„No, spíš koťátko..“ Nekrofil:„Mrtvý!“ Sadista:„No já bych ho zabil!“ Vyznavač adrenalinových sportů: „Mňau…“ XDDD

wlf

Slovo „zoofilie“ pochází z řeckých slov zoon (živočich) a filia (láska, přátelství, náklonnost). Zoofil je tedy každý člověk, který cítí lásku ke zvířatům. Tento typ zoofilie je běžný a v naší společnosti respektovaný, nazývá se jako tzv. „nesexuální zoofilie“, mnohem častěji je však označován jako „láska ke zvířatům“ a člověk, který ke zvířatům tuto lásku cítí je nazýván jako „milovník zvířat“, ovšem běžně není dáván do souvislosti se zoofilií. Mnohem častěji je termín „zoofil“ používán pro označení tzv. „sexuální zoofilie“ – tj. „náklonnosti či reaktivity s erotickým rozměrem vůči zvířatům“. Sexuální zoofilové, stejně jako ti nesexuální, cítí ke zvířatům lásku, která ovšem není pouze platonická, nýbrž zahrnuje i tu erotickou část – pohlavní styk či jiné sexuální aktivity (např. masturbaci či orální sex) se zvířetem, k němuž má sexuální zoofil blízký vztah. Co je však důležité, zoofil zvířata miluje, tudíž mu logicky záleží na pocitech a spokojenosti zvířete, se kterým má romantický a sexuální vztah – snaží se mu nikdy neublížit a nedělat nic, co by bylo proti vůli zvířete. Bohužel, neodbornou veřejností a masmédii jsou dnes slovem „zoofil“ běžně označování různí násilníci, kteří zvířata sexuálně zneužívají a ubližují jim. Tito jedinci se správně nazývají jako „sodomité“ a se zoofilií (láskou ke zvířatům) nemá jejich chování nic společného…

Pokud se chcete o zoofilii dozvědět více, viz například: http://cs.wiki­pedia.org/wiki/Zo­ofilie či http://zfinfo.wz.cz