Jan Klajbl

Co znamená, že zboží z internetu je na dotaz a ne na skladě?

Nejlepší odpověď
Ametyst

Na dotaz se dozvíte, kdy a jestli bude na skladě a k dodání. Mně se stala horší věc, kdy jsem si objednala zboží, které bylo podle E-shopu na skladě, zaplatila- a dostala jsem odpověď, že zboží nebylo na skladě. Pak bylo dost zdlouhavé dostat své peníze zpátky.

Další odpovědi
Dochy

Na dotaz Ti to terv sdělí. Mají (snad) nějaké kontakty a to zboží mají v nabídce, ale je obtížně dostupné a například vzhledem k zájmu o toto zboží se jim ani nevyplatí jej masově shánět. Takže v případě zájmu se Ti pokusí to zboží reálně sehnat.

Čecho_slovák

Třeba na MALL píší, že zboží je u jiného dodavatele, ale oni zboží nabízejí s dodatkem, že poštovné se hradí dle podmínek dodavatele.

trujkk89

V některých online obchodech to tak mají a znamená to, že zboží nemají ve skladě a nemohou ho poslat hned. Pokud se zeptáš na dotaz, pokusí se ho sehnat. Ne vždy se mi to ale podařilo a kolikrát se stalo, že na můj dotaz ani nikdo neodpověděl. Proto jsem začala nakupovat v online obchodech, kde opravdu vím, že zboží mají, například tady mám nakupování ráda <a href=„https:/­/www.vyprodej-vyhodne.cz/“>https:­//www.vyprodej-vyhodne.cz/</a>.