Co znamená „vaječné dítě“?

Doplňuji:
Tuto otázku, napůl hádanku položil redaktor Veselý ve svém pořadu ve vysílání českého rozhlasu Brno. Volající zkoušeli odpovědět co znamená vaječné dítě. Správnou odpověď jsem bohužel přeslech.

Nejlepší odpověď
anonym

neměl ste na nysli jednovaječné dětí?
http://rodina-deti.doktorka­.cz/fenomen-jednovajecnych-dvojcat/

Další odpovědi
pondělí

vaječné dítě se říká ,ospalému dítěti,které je protivné „AŤ JDE CHRÁPAT KE KVOČNĚ,“
v některých krajích hlavně na Dolňácku se tak říká,stéle nemocnému dítěti"ŽE SE JEŠTĚ NEVYLÍHLO"
projížděl jsem po Brněnské a poslouchal to,a potvrdili mé znalosti