Zločenková

Co znamená u kamery do auta parkovací režim?

Nejlepší odpověď
Funna

normální mód nahrávání se obvykle spouští nastartováním motoru…pokud ale zaparkuješ a auto je v klidu více než cca 5 minut, přepne se kamera do módu parkovaní a to znamená, že se sice aktuálně nic nenahrává, ale jakmile je kamerou zaznamená pohyb, nebo i náraz do auta, začne automaticky nahrávat i při vypnutém motoru…

Další odpovědi
gecco

Pokud jde o přídavnou kameru do auta (není instalovaná výrobcem vrámci nějakého parkovacího asistenta), jde o mód, kdy se kamera automaticky zapíná (začne zaznamenávat), jakmile detekuje (G senzor), že se auto ´hejbe´ (jede).
Jestliže máš na mysli funkci některého z parkovacích asistentů, zmiň model a r.v. auta – různí výrobci tento termín používají v různých souvislostech…
😉

brazdarom19

Pokud myslíme to stejné, tak to znamená, že pokud je auto delší dobu v klidu (zaparkované) a senzor zachytí nějaký pohyb s autem (například náraz). tak kamera automaticky začne nahrávat. Nedávno jsem si koupil palubní kameru z https://www.2din­.cz/ a ta tuto funkci také má, ale ještě jsem nezkoušel jak přesně to funguje.