pr123

Co znamená tato narážka?

Jednou se mi dostalo této narážky/stěru: Proč neklečíš, když s tebou mluvím. Všichni se smáli, ale jen já jsem to nepochopil. Může mi někdo vysvětlil, co to znamená?

Nejlepší odpověď
Sádlokarton

Ten kdo ti to říkal, se nad tebou povišoval… Npř. : Když přijde někdo za králem, poklekne…

Další odpovědi
marci1

Dal Ti najevo, že jsi pro něho něco jako otrok.

ponovotny

Třeba jen čekal na odpověď. Něco ve stylu „protože ještě neležíš, abych si na tvou hlavu kleknul“
Možná by stačilo i „mám to od doktora zakázaný, protože se mi dělá voda v koleni“
Ono se to ale lehko radí a chtěl bych vidět v té situaci sebe ;), někdy může být lepší mlčet i když víš co to znamená ;).

pr123

Sádlokarton: Myslel jsem si to, ale nepřišlo mi to tak vtipné :D..

Sádlokarton

Mne to taky neprislo vtipne…

anonym

Vtipné to rozhodně není. Nežijeme ve středověku a pokud si někdo hraje na „jeho výsost“, potřeboval by důkladně nakopnout.