Bumbes

Co znamená: „Škutí ti héra“?

Upozorňuji předem, že to je slangový výraz.

Doplňuji:
Žádný zdejší „odborník na slang“ na to nepřišel, tak zde je odpověď:
Škutí ti héra = páchnou (smrdí) ti nohy.

Nejlepší odpověď
anonym

Pomůže?

Zdroj: http://svetskys­vet.blog.cz/0809/svet­skysvet

Bumbes

To: bubca
Trochu to pomůže, tato komunita také tyto výrazy používá…

Bumbes

Neříkejte, že se tu nenajde žádný specialista na slangové výrazy!?

1popelka1

Nemám ani zdání, ale líbí se mi to, tak doufám, že i význam se mi bude pozdávat 🙂

I když mi přijde, že význam by mohl být „Kape ti na maják“, „Jsi normální?“
No nechám se překvapit.

annas

Popelko, mám na Vás jeden dotaz. Posílám Vám mail kvůli jedné Vaší odpovědi. Potřebuji něco doplnit. Děkuji. Annas