Lopper

Co znamená sen o polibku s jinou dívkou?

Dobrý den,
Poslední noc se mi zdál hrozný sen. Jsem zamilovaný, mám přítelkyni, ale v tom snu se mi zdálo, že jsem políbil jinou dívku a byla to kamarádova přítelkyně. Tu dívku, kterou jsem pobíli v lásce rozhodně nemám a můžu říci, že jí opravdu nesnáším a teď ještě po tom snu ani nejsem schopen promluvit na ní, protože bych musel křičet. Ten sen mě ničí a proto se ptám, co to znamená, když sem šťastně zamilovaný, ale zdál se mi sen, ve kterém jsem políbil jinou dívku. Opravdu toho lituji a momentálně se za to nesnáším.

Děkuji moc.

Nejlepší odpověď
redy

Výde ti láska,aspoň to je napsaný vmojim snáři.

Další odpovědi
marci1

Šťastná a radostná láska. 🙂

anonym

Jestlipak v tom případě tvé podvědomí není chytřejší než ty sám. Zamysli se nad tím, proč tě ta přítelova slečna tak štve. Jestli ono v tom není něco jiného než odpor. A krk dám za to, že tě přitahuje. Jinak si udělej jasno v tom, že ta slečna nemůže za to, co se tobě zdá. Křičet bys měl jít tak akorát na sebe (běž se raději vykřičet někam do přírody – bezvadně to odbourává stres).
Za sny nemůžeš. Pokud nepopíráš svou podstatu a máš skutečně rád svou přítelkyni, tak tě přece pouhý sen rozhodit nemůže. Mám však obavy, že tvá reakce (nenávist vůči cizí dívce, zlost na sebe za sen, v němž jsi ji políbil) signalizuje, že tě to táhne jinam.

Nuk nuk

Nic.

nonnel

Omluv se jí. Ona nebude vědět o co jde a ty budeš mít klid. A už to nehul.

lota

Nemuselo by to znamenat nic, byl by to jen sen, kdybys to tak neřešil. To, že to řešíš znamená, že ta, kterou tak nesnášíš (proč ji vlastně tak nesnášíš, co hrozného ti mohla udělat? zlobíš se na ni, že ti leze do snů?), má tvoji pozornost a zájem…

Reezo

Víš co se říká: Co se škádlívá to se rádo mívá 🙂