Avatar uživatele
Lopper

Co znamená sen o polibku s jinou dívkou?

Dobrý den,
Poslední noc se mi zdál hrozný sen. Jsem zamilovaný, mám přítelkyni, ale v tom snu se mi zdálo, že jsem políbil jinou dívku a byla to kamarádova přítelkyně. Tu dívku, kterou jsem pobíli v lásce rozhodně nemám a můžu říci, že jí opravdu nesnáším a teď ještě po tom snu ani nejsem schopen promluvit na ní, protože bych musel křičet. Ten sen mě ničí a proto se ptám, co to znamená, když sem šťastně zamilovaný, ale zdál se mi sen, ve kterém jsem políbil jinou dívku. Opravdu toho lituji a momentálně se za to nesnáším.

Děkuji moc.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 3780 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
redy

Výde ti láska,aspoň to je napsaný vmojim snáři.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
marci1

Šťastná a radostná láska. 🙂

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
anonym

Jestlipak v tom případě tvé podvědomí není chytřejší než ty sám. Zamysli se nad tím, proč tě ta přítelova slečna tak štve. Jestli ono v tom není něco jiného než odpor. A krk dám za to, že tě přitahuje. Jinak si udělej jasno v tom, že ta slečna nemůže za to, co se tobě zdá. Křičet bys měl jít tak akorát na sebe (běž se raději vykřičet někam do přírody – bezvadně to odbourává stres).
Za sny nemůžeš. Pokud nepopíráš svou podstatu a máš skutečně rád svou přítelkyni, tak tě přece pouhý sen rozhodit nemůže. Mám však obavy, že tvá reakce (nenávist vůči cizí dívce, zlost na sebe za sen, v němž jsi ji políbil) signalizuje, že tě to táhne jinam.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Nuk nuk

Nic.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
nonnel

Omluv se jí. Ona nebude vědět o co jde a ty budeš mít klid. A už to nehul.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
lota

Nemuselo by to znamenat nic, byl by to jen sen, kdybys to tak neřešil. To, že to řešíš znamená, že ta, kterou tak nesnášíš (proč ji vlastně tak nesnášíš, co hrozného ti mohla udělat? zlobíš se na ni, že ti leze do snů?), má tvoji pozornost a zájem…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Reezo

Víš co se říká: Co se škádlívá to se rádo mívá 🙂

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek