honza51

Co znamená reminder?

Nejlepší odpověď
mosoj

Já si myslím, že to má všeobecně význam „připomínač“.

Další odpovědi
rynek878

AIV Reminder slouží jako přehledný přimomínač důležitých událostí a analogové či digitální hodiny na pracovní plochu systému. Jako přípomínku lze nastavit libovolný audio soubor MP3 nebo WAV a samozřejmě lze zapsat text připomínky. Součástí AIV Reminder jsou také stopky a kalendář.
link:

Zdroj: http://www.slu­necnice.cz/sw/a­iv-reminder/

Luss

Nejen u softwaru, ale i v beznem anglickem textu se to pouziva jako upominka, pripomenuti.