Retko

Co znamena „odpovidajici cenovym relacim v danem teritoriu“???

Potrebuju potvrdit zda to znamena, ze je produkt podobne drahy…

Diky…

Odpovědi
anonym

Ano, souvisí to s danou lokalitou. Nejčastěji se s takovouto formulací setkláš u obchodování s nemovitostmi. Třeba v Praze jsou ceny vyšší, také ve Zlíně, ale v nějaké obci s nedostatkem pracovních míst je situace úplně jiná.