yuyotka

Co znamená. NO SIMP SEPTEMBER

Chci se zeptat co znamená NO SIMP SEPTEMBER.

Odpovědi
Michaela66

Simp je pojem vzniklý v internetovém prostředí. Jedná se o muže, kteří se až přílišně dvoří ženám – zpravidla jde o ženy, které vysílají živé vysílání přes Twitch, kde dostávají od mužů – simpů peněžní dary (donations). Někteřé ženy tímto způsobem vydělávají deseti i statisíce měsíčně.
No Simp September je tedy reakce na simpy. No <něco> <název měsíce> je standardním formátem pro internetovou challenge, kdy její účastníci nemají po dobu jednoho měsíce něco činit. Tyto soutěže vznikly v prostředí serveru Reddit.com.
Obecně se celá diskuze o simpech a No X Challengích bere s nadsázkou, zpravidla se jedná o vtip, kterým se lidé baví na fórech (Redditu).

Pepa25

Michaela66 odpověděla dobře, jen dodávám odkaz na heslo na Urban Dictionary: https://www.ur­bandictionary­.com/define.php?ter­m=No%20Simp%20Sep­tember
(upozorňuji – kdo to nezná – že hled na U.D. obsahují obvykle značnou nadsázku a styl vyjadřování prezidenta Zemana v rozhlase)