Bublinka°°

Co znamená milovat ?

Nejlepší odpověď
fcoop

Milovat je dát tomu druhému to nejlepší co můžeme
Milovat je myslet na toho druhého
Milovat je odpouštět
Milovat je umět poslouchat
Milovat je podpora v každé stuaci
Milovat je věrnost
Milovat je věřit
Milovat je hladit, líbat a toužit po tom druhém
Milovat je ruka v ohni místo druhého

Milovat je když druhého máte rádi se všemi vlastnostimi, byť zápornými nebo kladnými.

Návod neexistuje.

Další odpovědi
dědapetr

Milovat neznamená jen mít rád,
milovat je věřit a pravou lásku znát,
milovat je odpustit a znova si podat ruce,
milovat je rozdělit si duši i srdce.

anonym

Hm, hezké odpovědi, ale ještě hezčí jsou už 2 roky na 47 stránek odpovědí na úplně totéž.
Račte madam nahlédnout na níže uvedený odkaz!
http://www.od­povedi.cz/vyh­ledat?ie=UTF-8&cx=01759792­7737963345235%3Alv-gxwjxnxe&cof=­FORID%3A11&ci=­31&q=milovat&sa=Vyh­ledat#1650

Zdroj: http://www.od­povedi.cz/vyh­ledat?ie=UTF-8&cx=01759792­7737963345235%3Alv-gxwjxnxe&cof=­FORID%3A11&ci=­31&q=milovat&sa=Vyh­ledat#1650

tom004

fcoop,k tomu není co dodat.Alespoň virtuálně,dávám 10 palečků.

Curiosity

Souhlasím s „fcoop“ ..krásně to vystihl!! 🙂

MrGandy

Vzdát se všeho ve prospěch toho druhého