Tomík1236547

Co znamená, když se mi zdá ve snu, že jsem ve škole a nemám boty ani přezůvky – jsem tam jenom v ponožkách?

Neznamená to náhodou, že až začne škola, tak bude bez bot a bez přezůvek? Pokud víte, tak napište odpověď.

Nejlepší odpověď
annas

Vrátil jste se pod jiným profilem a zase vkládáte otázky, které se týkají bot a ponožek?

Už jste dostal odpovědí dost., že je nehygienické chodit v ponožkách, nebo dokonce bosý. Sen je sen,. je vidět, že vás „ponožky“ už pronásledují i ve spaní.

Že bude škola bez bot a bez přezůvek, nevadí, ta nic z toho nepotřebuje. Potřebuje učitele a žáky, kteří nebudou stále řešit ponožky, ale budou se věnovat výuce.

Další odpovědi
marci1

Význam: jsi netrpělivý. 🙂
https://www.snar­.cz/vyklad/?qr=cho­dit+bez+bot

Drap

Znamená to, že sis pořídil ponožkoboty

anonym

Je to signál, že do školy musíš přijít připraven.

Fakes147852

Myslím, že toužíš být ve škole být bez bot tak jako já. Chodím od 1. třídy bez bot a bez přezůvek, dokonce jsem si nevzal boty na ven, prostě přes ulici naboso v ponožkach a taky jsem tak cvičil

zbyndo

Ponožky, topánky, plášte,baranice,to všetko zo všetkých tvorov na Zemi, používa len človek.Prečo?Jeden z mnohých ukazovateľov, že sem nepatrí.Ktoré zo zvierat, živočíchov,a je ich na tisíce,to používa.Je to umelo vytvorené,ale k prirodzenosti sa už zrejme nie je možné prepracovať,ani zvrátiť zánik sa už nepodarí, zánik, ktorý spôsobil len človek.Osprave­dlňujem sa,ale vidím, čo tie nové generácie robia,ako sa správajú k prírode,k ži­votnému prostrediu,(nie všetci), tí, čo majú dobrý príklad,v poho­de,nezahadzuju odpadky na zem,nenosia ich do lesa,naopak, snažia sa to vyzbierať, očistiť,lebo im je do plaču, keď vidia pneumatiky v lese, batériu z auta v potôčiku,ale koľko je tých druhých?No,nejak som sa dostal inde,ako je nosenie topánok a ponožiek