Avatar uživatele
Tomík1236547

Co znamená, když se mi zdá ve snu, že jsem ve škole a nemám boty ani přezůvky – jsem tam jenom v ponožkách?

Neznamená to náhodou, že až začne škola, tak bude bez bot a bez přezůvek? Pokud víte, tak napište odpověď.

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? anonym před 1456 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
annas

Vrátil jste se pod jiným profilem a zase vkládáte otázky, které se týkají bot a ponožek?

Už jste dostal odpovědí dost., že je nehygienické chodit v ponožkách, nebo dokonce bosý. Sen je sen,. je vidět, že vás „ponožky“ už pronásledují i ve spaní.

Že bude škola bez bot a bez přezůvek, nevadí, ta nic z toho nepotřebuje. Potřebuje učitele a žáky, kteří nebudou stále řešit ponožky, ale budou se věnovat výuce.

Upravil/a: annas

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?Mc Merkurion Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
marci1

Význam: jsi netrpělivý. 🙂
https://www.snar­.cz/vyklad/?qr=cho­dit+bez+bot

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Drap

Znamená to, že sis pořídil ponožkoboty

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Je to signál, že do školy musíš přijít připraven.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Fakes147852

Myslím, že toužíš být ve škole být bez bot tak jako já. Chodím od 1. třídy bez bot a bez přezůvek, dokonce jsem si nevzal boty na ven, prostě přes ulici naboso v ponožkach a taky jsem tak cvičil

Upravil/a: quentos

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
zbyndo

Ponožky, topánky, plášte,baranice,to všetko zo všetkých tvorov na Zemi, používa len človek.Prečo?Jeden z mnohých ukazovateľov, že sem nepatrí.Ktoré zo zvierat, živočíchov,a je ich na tisíce,to používa.Je to umelo vytvorené,ale k prirodzenosti sa už zrejme nie je možné prepracovať,ani zvrátiť zánik sa už nepodarí, zánik, ktorý spôsobil len človek.Osprave­dlňujem sa,ale vidím, čo tie nové generácie robia,ako sa správajú k prírode,k ži­votnému prostrediu,(nie všetci), tí, čo majú dobrý príklad,v poho­de,nezahadzuju odpadky na zem,nenosia ich do lesa,naopak, snažia sa to vyzbierať, očistiť,lebo im je do plaču, keď vidia pneumatiky v lese, batériu z auta v potôčiku,ale koľko je tých druhých?No,nejak som sa dostal inde,ako je nosenie topánok a ponožiek

Upravil/a: zbyndo

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek