jennysh

Vy určite použiváte Comondo Internet Security což je program a Používá k tomu své DNS Servery které vás chrání před hrozbami z webových stránek :)
Doplňuji:
pokuď ale víte že se jedná o stránku bezpečnou,zvolte dole nápis Disregard this warning and continue (Not Recommended)

Další odpovědi
chudst

Tyhle programky moc nemusim, blokuji obcas i normalni adresy. Pokud vite, ze je adresa bezpecna, pak na ni s klidem jdete. (Samozrejme predpokladam, ze mate dobry antivirak – ja jsem spokojen s NODem, ktery mi kdyztak hrozbu podchyti.)

dědapetr

Varování: Nebezpečné web blokovaných!
wbs.cz
Tato webová stránka byla dočasně zablokovaná, protože z těchto důvodů: (y):
Zakázané Obsah: stránky mohou obsahovat obsah, který je zakázán v této síti
Vraťte se k bezpečnosti (doporučeno)
Tato stránka byla hlášena jako nebezpečné různými uživateli a nedoporučujeme vám pokračovat v prohlížení.
Ignorovat toto varování a pokračovat (nedoporučuje se)