Co znamená, když je u zmeškaného hovoru napsáno „žádné číslo“ a nelze zavolat zpět?

Kdo mohl volat?

Odpovědi
buttler

Tak má holt někdo nastavené inkognito a nezjistíš to, to je přece naprosto standardní.

ivzez

Zmeškal jste hovor od někoho se skrytým číslem.

Někdy tak volá např. policie. Pokud se ale ze skrytého čísla nedovolá,
zavolá později z jiného čísla, které se už normálně zobrazí.

Mne takové zameškané hovory nechávají klidnou,
hovor ze skrytého čísla bych stejně nepřijala.
Jde-li o něco důležitého, zavolá dotyčný znovu.

Petr1491

Pokud tě někdo bude takto otravovat, lze čístlo u operátora zjistit. Před pár lety jsem takovou možnost využil a stálo mě to myslím 400 Kč.